Sevgili Kuzenlerim,
Eğitim hayatı kişinin geleceğinde büyük yer kaplıyor. Oniki senemi TED İstanbul Koleji’nde geçirmiş bir TED’li olmaktan her gün gurur duyuyorum. Büyük mutlulukla tamamladığım öğrencilik yıllarımı geride bırakırken, iş hayatına atıldığım günlerde TED İstanbul Koleji Mezunları Derneği’nin bir parçası olmak ve TED mirasını devam ettirmek benim için ayrı bir gurur.
İlköğretim ve lise yıllarında paylaştığımız değerleri devam ettirmek her TED’linin görevidir. Gerek iş hayatı, gerek sosyal hayatta karşımıza çıkan her TED’li ile ortak bir paydamız olması bizim için bir ayrıcalıktır. Aile kavramını güçlendirmek için sosyal buluşmalarımıza önem veriyoruz. Bu sırada çağa ayak uydurmak adına sosyal medya hesaplarımızın hepsinden mezunlarımız ve başarıları hakkında içerik paylaşmaya devam ediyoruz.
Sizden ricam, sosyal mirasımız devam ettirmek için hem etkinliklere katılmanız, sosyal medya platformlarındaki içeriklerimize destek sağlamanız ve kendi projeleriniz için bize ulaşmanızdır.
Ben ve Kurullarımız da yer alan arkadaşlarımız size bu alanı yaratmak için her gün çalışıyoruz. Sizlerin desteği ile TED kültürünü yaşatmak ve küçük kuzenlerimize destek olmak bize büyük heyecan veriyor.
Buluşmalarda görüşmek üzere.

Saygı ve sevgilerimle,
İpek Eyüboğlu
TEDMED Yönetim Kurulu Başkanı