Sayın Veliler, Sevgili Öğrenciler,

Son iki günde yapılan açıklamalar doğrultusunda 23.11.2020-04.01.2021 tarihleri arasında tüm diğer okullarda olduğu gibi okulumuzda da öğretim sadece uzaktan devam edecektir.

Uzaktan öğretim tatile girmeden önce uyguladığımız “Online programlar” doğrultusunda yürütülecektir.
Daha önceden 4-12. Sınıflar için duyurusunu yaptığımız Sınav Programı yeni kararlar doğrultusunda iptal edilmiştir.
Sınavların ne zaman ve nasıl yapılacağı konusundaki duyurular T.C.MEB tarafından açıklamalar yapıldığı zaman okulumuz tarafından da yapılacaktır.

Sevgili Öğrenciler,

23.11.2020 Pazartesi sabahı 10.00’da derslerinizde olmanızı,
Tüm derslere zamanında ve eksiksiz katılmanızı,
Dersleri kameralarınız açık, mikrofonlarınız kapalı olarak dikkatle ve özenle takip etmenizi,
Evlerinizde kalmanızı, evden çıkmamanızı sizlerden önemle bekliyoruz.

Çok zor bir süreci hep birlikte yaşıyoruz ve hep birlikte yönetmeye çalışıyoruz. Bu noktada sizlerin desteğinize , anlayışınıza güçlü duruşunuza ihtiyacımız var.
Biz öğretmenlerinizin ;  sizin bu gücünüzü almış olduğunuz güçlü aile ve okul eğitimi ile kazanmış olduğunuza  inancımız büyük. Sağlığınızı ve sağlığımızı koruyacağınızı biliyoruz. Sizlere duyduğumuz bu güveni sarsmayacağınıza inanıyoruz. Sizi seviyoruz ve sizlere güveniyoruz.

Sayın Veliler,

Ailenizde olan sağlık sorunlarını ilgili Müdür Yardımcıları ile ivedilikle paylaşmanız bizlerin takibi için çok önemli. Biz de okul bünyemizde filyasyon çalışmalarımızı sizlerden ve HESGM’den gelen mesajlarla çok dikkatli ve yakından yapabiliyoruz. Bu zor süreçte, bizlere ve çocuklarımıza şimdiye kadar verdiğiniz ve bundan sonra da vereceğiniz desteklere teşekkürlerimiz, sevgi ve saygılarımızla.

COVID 19 KOMİTESİ.