Veli-Tanışma ve Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantıları (Ortaokul)

Sayın Veli,

2022-2023 Öğretim Yılı Veli-Tanışma ve Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantıları 24.09.2022 Cumartesi günü aşağıda belirtilen program doğrultusunda yapılacaktır.

Öğrencilerimizin bu yıl okuyacakları dersler hakkında bilgi edinmeniz, birlikte olacakları öğretmenleri ile tanışmanız, görecekleri dersin özellikleri ve amaçları, kullanacakları ders malzemeleri (kitap, çalışma kağıtları v.s.),  uygulanacak yazılı sınavlar, küçük sınavlar, proje çalışmaları, performanslar, not kriterleri, yazılı, proje ve  performans değerlendirirken kullanılan kriterler, öğrencilerden beklentiler (derse zamanında gelme, verilen tarihlere uyma, proje, performans  hazırlama ve teslimi vb ) gibi bilgiler almanız amacı ile düzenlenen bu toplantıya katılmanızı önemle rica ederiz.

Saygılarımızla

Esra ÖZTERMİYECİ
Ortaokul Müdürü

PROGRAM:

10.30-12.40                 Tanışma Toplantısı (Ortaokul Binası)

13.00-14.00                 Okul Aile Birliği Toplantısı (Konferans Salonu)

 ÖNEMLİ NOTLAR

  • Toplantıya başlangıç saatinde gecikmeden katılmak tüm öğretmenlerle tanışma açısından çok önemlidir, öğretmenlerin programı toplantı süresince yoğun olduğundan, guruplara ayrılan zamanın dışında bireysel görüşme yapmaları mümkün olmayacaktır.
  • Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı’nda Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu seçimi yapılacağından tüm velilerimizin katılımını bekliyor ve önemle rica ediyoruz.

 

 


Ansolon