Veli-Tanışma ve Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantıları (Lise)

Sayın Veli,

2022-2023 Öğretim Yılı Veli-Tanışma ve Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantıları 24.09.2022 Cumartesi günü aşağıda belirtilen program doğrultusunda yapılacaktır.

Öğrencilerimizin bu yıl okuyacakları dersler hakkında bilgi edinmeniz, birlikte olacakları öğretmenleri ile tanışmanız, görecekleri dersin özellikleri ve amaçları, kullanacakları ders malzemeleri (kitap, çalışma kağıtları v.s.), uygulanacak yazılı sınavlar, küçük sınavlar, proje çalışmaları, performanslar, not kriterleri, yazılı, proje ve performans değerlendirirken kullanılan kriterler, öğrencilerden beklentiler (derse zamanında gelme, verilen tarihlere uyma, proje, performans hazırlama ve teslimi vb ) gibi bilgiler almanız amacı ile düzenlenen bu toplantıya katılmanızı önemle rica ederiz.

Saygılarımızla.

Füsun ERSOY
Okul Müdürü

 

PROGRAM:
13.30-16.00 Tanışma Toplantısı (Lise Binası)
16.00-17.00 Okul Aile Birliği Toplantısı (Konferans Salonu)

ÖNEMLİ NOTLAR
• Toplantıya başlangıç saatinde gecikmeden katılmak tüm öğretmenlerle tanışma açısından çok önemlidir, öğretmenlerin programı toplantı süresince yoğun olduğundan, guruplara ayrılan zamanın dışında bireysel görüşme yapmaları mümkün olmayacaktır.
• Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı’nda, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu seçimi yapılacağından tüm velilerimizin katılımını bekliyor ve önemle rica ediyoruz.


Ansolon