1, 2 VE 3. SINIFLAR VELİ TOPLANTISI

Değerli Velilerimiz,

2020-2021 eğitim-öğretim yılının ilk çeyreğini tamamladık. Her sene gerçekleştirdiğimiz 1. Veli Toplantımızı 1,2 ve 3. sınıflar ile 4-5 Aralık tarihlerinde gerçekleştireceğiz. Toplantılar Sınıf Öğretmenleri tarafından gerçekleştirilecektir. Görüşmeler 15 dakika olarak planlanmıştır. Görüşmelerin aksamaması için toplantıya zamanında katılmanızı ve verilen süreyi aşmamanızı rica ederiz.
Öğrencilerimizin randevu saatleri bu yazı ile birlikte e-posta adreslerinize gönderilecektir.
Randevu saatleri ve linki öğrencilerin Google takvimine işlenecektir.
Buradan linke tıklayarak toplantıya katılabilirsiniz.
Bu toplantılar sadece sınıf öğretmenleri ile yapılacaktır. Diğer öğretmenlerimiz ile randevu alarak online görüşmelerinizi tüm dönem boyunca gerçekleştirebilirsiniz.

Toplantıda ele alınacaklar:
• Her sınıf düzeyinde bireysel olarak yapılan okuma, yazma değerlendirmesi ile ilgili geri bildirim verilmesi
• Öğrencinin, güçlü yanları, geliştirmesi gereken alanlar (akademik, sosyal)
• Bu konuda yaptıklarımız ve planladıklarımız
• Beklentilerimiz
• Sizlerin paylaşımı

Velilerimizin ne kadar ağır bir yük altında olduklarının farkındayız ancak bu süreçte ancak birbirimize destek olarak çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunabiliriz.

İlkokulda tüm seviyelerde yaptığımız eğitim öğretim faaliyetlerinin sonuçlarını görebilmemiz ve yapacağımız planlamalara ışık tutacağını düşündüğümüz değerlendirme çalışmaları yapmayı planlıyoruz. Bu değerlendirme çalışmaları ile ilgili önümüzdeki günlerde, her seviye için detaylı bir bilgilendirme yapacağımızı da şimdiden belirtmek isterim.

Sevgi ve Saygılarımla,

Belma ASAM
İlkokul Müdürü


Ansolon